Towarzystwo Klawiterapii

Polecamy
Mapa miejsc

Prośba o umieszczenie na mapie polecanych klawiterapeutów

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowałeś/aś się podzielić informacjami o sobie na naszej Mapie Klawiterapeutów.

Poniżej znajduje się  formularz, który należy wypełnić. Jest to niezbędne ze względu na przepisy RODO, których musimy przestrzegać. Zachęcam do udostępniania jak najwięcej informacji o sobie, Twoich kwalifikacjach oraz praktykowanych metodach i technikach.

Zdjęcia, filmy oraz linki do wykładów są mile widziane. Pomagają one budować naszą pozycję jako ekspertów dla osób szukających pomocy.

Nasza mapa została stworzona przy użyciu systemu Google My Maps. Dzięki temu osoby korzystające z nawigacji w Mapach Google będą mogły łatwo znaleźć Cię na mapie, obliczyć odległość i zaplanować trasę.

Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoim wpisie lub chciałbyś/go zmienić, prosimy o kontakt poprzez nasz adres e-mail: towarzystwoklawiterapii@gmail.com.

Mapę możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: 

https://towarzystwoklawiterapii.pl/mapa-miejsc/

Możesz również udostępniać linki do mapy w korespondencji mailowej.

https://www.google.com/maps/d/u/2/edit?mid=1YG9EHfqXcCsMrKcdDEg1HVNndzCEr1A&usp=sharing.

Zachęcamy do dodawania większej ilości treści o sobie. Na Twojej „wizytówce” na mapie jest jeszcze dużo miejsca, gdzie możesz zamieścić dodatkowy tekst, zdjęcia oraz filmy. Badania marketingowe pokazują, że oferty zawierające treści wizualne są o wiele skuteczniejsze. Dzięki nim potencjalni klienci będą mogli lepiej poznać Twoją ofertę.

Towarzystwo Klawiterapii

Formularz

Najczęściej zadawane Pytania

Należy być członkiem Towarzystwa Klawiterapii , honorować i spełniać zasady przyświecające działaniom Towarzystwa .

Polecamy członków Klawietrapii i propagujemy ich strony oraz ich działania które są spójne z działaniami Towarzystwa Klawiterapii.

Nie można na stronie Polecani Klawiterapeuci zamieszczać reklam płatnych