Towarzystwo Klawiterapii

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce

Święto Rolnika Polskiego

w Wagnerówce.

Nasze Towarzystwo Klawiterapii w Wagnerówce.

Święto Rolnika Polskiego, czyli Nasze Towarzystwo w Wagnerówce. 12 czerwca przedstawiciele Towarzystwa w nierozłącznym duecie Janek + Leszek postanowili godnie zaprezentować ideę oraz możliwości Klawiterapii wśród lokalnej społeczności i gości Wagnerówki z całej Polski. Wydarzenie w Wagnerówce to okazja do spotkań pasjonatów naturalnego żywienia, produktów oraz metod utrzymania i przywracania zdrowia.
Rokrocznie posłuchać można ciekawych wykładów cenionych w świecie naturoterapii prelegentów, posmakować i podoświadczać tego, co w Naturze najlepsze. W tym roku postanowiliśmy pojawić się na miejscu z zamiarem krzewienia wiedzy na temat Klawiterapii, szczególnie, że tym razem Święto Rolnika połączono z Międzynarodowym Dniem Dziecka, a jak wiadomo - gram profilaktyki jest więcej wart niż kilogram leczenia, poza tym - czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci 🙂
Warto więc uświadamiać rodziców i uczyć same dzieci jak sobie pomóc w sytuacjach mniej i bardziej nagłych, a przede wszystkim uczyć jak dbać o zdrowie aby go później nie szukać jak ucieknie... Z relacji Naszych wysłanników już wiemy, że zadanie zostało spełnione, pojawiło się sporo dzieci i jak się okazało Janek i Leszek mieli pełne ręce roboty, a rodzice i dzieci opuszczali Nasze stoisko zadowoleni i zaskoczeni szybkimi efektami. Podobnie zresztą jak nieco starsi pacjenci z różnymi dolegliwościami. Nasi terapeuci ponadto wykonywali pomocnicze badanie Clue Medical, które mimo niepozornych rozmiarów i prostoty badania, daje szeroki obraz tego „co w ciele piszczy” ukazując m.in. stopień natlenienia organizmu, stan serca, jelit, wątroby oraz układu nerwowego w momencie badania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogólnego odbioru, pogoda i ludzie dopisali, a my czekamy na kolejne letnie wydarzenia, w trakcie których będziemy mogli zaprezentować metodę szerszej publiczności. Jednocześnie zachęcamy wszystkich pasjonatów, terapeutów i entuzjastów do pomocy w propagowaniu tej niezwykle prostej i skutecznej metody.
Katarzyna Załuska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *