Towarzystwo Klawiterapii

Odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Strona na której się znajdujesz jest oficjalną stroną Towarzystwa Klawiterapii zarejestrowanego pod adresem Wielopole 86 33-311 Wielogłowy.

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania

i odpowiedzi które otrzymamy klikając na zakładkę znajdującą się obok pytania .

Klawiterapia — czym jest?

Klawiterapia to rodzaj medycyny alternatywnej, który opiera się na podobnych założeniach co akupunktura. Polega na stymulowaniu — uciskaniu konkretnych miejsc ciała – aby wywołać impuls i pobudzić dany organ. Według tej metody, na ciele człowieka istnieje wiele punktów, które w mniejszy lub większy sposób oddziaływują na konkretne narządy. Do wzbudzania przewodnictwa nerwowego używa się klawika — specjalnego narzędzia przypominającego gwóźdź, wykonanego ze stali nierdzewnej lub po prostu zaostrzonych drewnianych patyczków. Narzędzia te są na tyle ostre, by wywołać impuls nerwowy, ale nie są na tyle groźne, aby przebić skórę.

Członkiem Zwyczajnym Towarzystwa Klawiterapii może być osoba która ukończyła kurs klawiterapii u doktora Barbasiewicza lub u doktora Kołodziejczyka i spełnia standardy Towarzystwa Klawiterapii.

Członkiem Wspierającym Towarzystwa Klawiterapii – może zostać każda osoba która jest zainteresowania poznawaniem i szerzeniem ideii Klawiterapii, holistycznego podejścia do zdrowia i trybu życia, akceptuje Regulamin Towarzystwa i deklaruje działanie w Towarzytstwie

Na stronie towarzystwoklawiterapii.pl znajdują się treści dotyczące życia i działania Towarzystwa Klawiterapii a także nowości i inne materiały dotyczące Klawiterapii i ogólnie pojętej Medycyny Holistycznej.

Tak można się logować na stronie do systemu Bitrix24 obsługującego członków Towarzystwa Klawiterapii. Dzięki niej każdy członek Towarzystwa Klawiterapii będzie mieć własny panel w którym będą widoczne jego działania w Towarzystwie.

Po zalogowaniu się w systemie Bitrix24 będziemy mieć dostęp do materiałów i treści dostępnych tylko dla członków Towarzystwa Klawiterapii.

Nie planujemy uruchomienia  możliwości zamieszczania płatnych reklam na stronach Towarzystwa Klawiterapii .

Materiały przedstawiające produkty, szkolenia i usługi zamieszczane są ze względu na ich wartość merytoryczną a nie z powodów marketingowych.

Wniosek o wydanie Certyfikatu członkostwa

Wzór Certyfikatu