Towarzystwo Klawiterapii

Władze Towarzystwa Klawiterapii

Według regulaminu Towarzystwa Klawiterapii władzami Towarzystwa są:

1.Zebranie Członków

2. Przedstawiciel

Na zebraniu Członków Założycieli został wybrany na przedstawiciela członek założyciel Jacek Kościółek

Terapeuta , absolwent szkoły BNR Petera Vinklera , Szkoły Klawiterapii Janusza Kołodziejczyka, szkoły Funkcjonalnej Terapii Trzewi i Koherencji Serca – Władysława Batkiewicza , specjalista od diagnostyki i szkoleń na urządzeniu diagnostycznym Clue Medical – www.cluemedical24.com

• Twórca szkoły optymalnego zdrowia NormoClue
  • Trener i popularyzator Adaptacyjnych Ćwiczeń Oporowych – www.normopower.com
  • Przedstawiciel Towarzystwa Klawiterapii www.towarzystwoklawiterapii.pl
  • Członek PTT, PTTK, i kilku lokalnych Stowarzyszeń
  • Członek spółdzielni „ŚWIETLIK”
  • Współzałożyciel i wieloletni prezes Sądeckiej Kooperatywy
  • Rolnik ekologiczny, konstruktor i specjalista w technologii pieców rakietowych
  • Producent zabawek edukacyjnych – www.sypanki.pl

Mieszkam w górach w Beskidzie Sądeckim. Moje zamiłowania to wędrówki po Beskidzie Sądeckim, Beskidzie Niskim, Bieszczadach . Znam tutaj każdy szlak każdą górę.  W każdą wolną chwilę ze znajomymi lub samotnie relaksuję się w ten sposób.

Po moich wieloletnich poszukiwaniach i zdobywaniu wiedzy w temacie zdrowia człowieka, zainteresowałem się Klawiterapią i była to miłość od pierwszego wejrzenia .

Według mnie jest to metoda mocno niedoceniana, wobec której narosło wiele mitów i nieporozumień. Należy ją rozwijać, propagować i trzeba zadbać o jej rozpowszechnianie nie tylko pośród osób z wykształceniem medycznym ale także pośród zwykłych ludzi którzy są świadomi iż nasze zdrowie zależy od nas samych .

Jestem pomysłodawcą i założycielem Towarzystwa Klawiterapii i zostałem wybrany na zaszczytne stanowisko przedstawicielem Towarzystwa Klawietrapii .

Proszę wszystkich terapeutów, Klawiterapeutów, sympatyków Klawiterapii do których dotrze ta informacja – do działania w Towarzystwie Klawiterapii i we współpracy z Towarzystwem, gdyż tylko razem jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczony cel jakim jest propagowanie Klawiterapii i zdrowego stylu życia w społeczeństwie.

Jacek Kościółek